Wielką radością i zaszczytem był dla nas udział w konkursie Grand Prix Polskiej Chóralistyki im. Stefana Stuligrosza w 2022 roku, śpiewało nam się świetnie i czujemy ogromną dumę, że wystąpiliśmy w tak prestiżowym konkursie, w gronie najznakomitszych zespołów.

Ogromnym wsparciem była publiczność, która dodała nam skrzydeł entuzjastycznym przyjęciem – to szczególne doświadczenie wystąpić w konkursie odbywającym się w naszym mieście i być dopingowanym przez najbliższych i przyjaciół. Dziękujemy wszystkim za obecność – tę fizyczną jak i online, za trzymane kciuki i dobre myśli. Liczne gratulacje i komplementy świadczą o tym, że nasza obecność w gronie najlepszych polskich chórów tego sezonu jest w pełni zasłużona. Cieszymy się, że nasz występ w koncercie laureatów – nieco przekorny, przyznajemy – sprawił słuchaczom tyle radości i dodał szczypty lekkości temu wydarzeniu. Chylimy czoła przed zwycięzcami i gratulujemy wyróżnionym.

Składamy ogromne podziękowania naszej Dyrygentce – Magdalenie Wdowickiej -Mackiewicz. Dzięki jej pracy, cierpliwości i zaufaniu osiągnęliśmy w tym sezonie tak wiele. Uwielbiamy razem pracować, przeżywać radości i wzruszenia i po prostu być w tej naszej dysonansowej rodzinie.

Rok jubileuszowy- trzydziestolecia DYSONANSU – zamykamy nieco zmęczeni, lecz dumni i szczęśliwi.

Autorem zdjęć jest Szymon Ratajczyk.